Yanak Şekillendirme

yanak şekillendirme

Yanak şekillendirme uygulamaları ile istediğiniz görünüme kavuşun… Yanakları şekillendirmek amaçlı uygulanan dolgular yanaklarda zamanla oluşan hacim kaybı, sarkma gibi estetik görünümü bozan unsurlar ortadan kaldırılabilmektedir.

Yanak dolgusu uygulanırken konturlu bir görünüm de sağlanabilmekte, yüz hatları hastamızın isteğine göre şekillendirilmektedir. Elmacık kemik dolgusu ile ya da jawline dolgu ile birlikte kombin olarak da uygulanabilmektedir.

HYALÜRONİK ASİT İLE CİLDİNİZİ ŞIMARTIN

Hyalüronik asit bazlı dolgular cilde elastikiyet kazandırmakla beraber daha genç bir görünüm sağlar. Aynı zamanda hyalüronik asit cilt için gerekli bir madde olması nedeniyle hiçbir yan etkisi yoktur, aksine cilt için faydalıdır.

Yanak Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Yanak şekillendirme için dolgu uygulaması yapılmaktadır. Dolgu işlemi uygulanmadan önce alanında tecrübeli doktorumuz cilt yapınızı inceleyip kontrol eder ve taleplerinizi, hayalinizdeki görünümü sizden dinler. Sonrasında işlemin nasıl olacağı ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yapar ve işlem başlatılır. Aynı gün günlük hayatınıza dönebilir, anlık olarak değişimi hissedebilir ve görebilirsiniz.

Yanak Dolgusu Kalıcı mı?

Yanak dolguları diğer dolgularda olduğu gibi yaklaşık 2 yıla kadar kalıcıdır. Ciltteki olumlu etkileri ise anlık olarak görmek mümkündür.

Yanak şekillenidrme için ne kadar dolgu malzemesi kullanılıyor?

Kullanılacak dolgu miktarı ihtiyaca göre değişmektedir. Yanaklarda çökme fazlaysa dolgu daha fazla kullanılabilmektedir.

Yanak şekillendirme uygulamalarımız ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için +90 553 762 02 24 whatsapp hattımızdan yazabilir ya da 444 39 70 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Yoruma Kapalı