Aquapeel

Aquapeel su basıncı ve vakum gücünün birleştiği, cildi sıkılaştıran, gözenekleri açan ve aynı zamanda derinlemesine temizleyen bir medikal cilt bakımı uygulamasıdır.

SUDAN GELEN GÜZELLİK

Aquapeel cilt bakım uygulamasında hiçbir cerrahi müdahale olmadan acısız ve tamamen doğal bir şekilde siyah noktaların ve aknelerin kaybolması, cildin nemlenmesi ve temizlenmesi mümkündür. Üstelik ince kırışıklıklarda dahi etkili bir uygulamadır.

Uygulama Ne Kadar Sürer?

15-20 dakika gibi kısa bir sürede cildiniz derinlemesine temizlenerek, nefes alması ve gözeneklerinin açılması sağlanır.

İşlem sırasında hiçbir acı ya da ağrı duyulmaz. Aksine danışanlarımızdan uygulamanın yüz masajı gibi hissettirdiğini, ağrı ya da acının aksine rahatlatıcı olduğunu sıklıkla duymaktayız.

Aquapeel Nasıl Yapılır?

Gerekli süre: 20 dakika.

Aquapeel işleminin adımları aşağıdaki gibidir:

  1. TemizlemeCildin temizlenmesine ve dezenfekte edilmesine yardımcı olur.
  2. PeelingÖlü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar.
  3. Arındırma (Ekstraksiyon)Cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.
  4. NemlendirmePeeling ve Ekstraksiyon aşamalarından sonra cildin yatışması ve bol nem alması sağlanır.

Aquapeel Faydaları

Cilt bakım uygulamalarımız ile ilgili daha fazla bilgi için kliniğimize davetlisiniz. Randevu ve bilgi için +90 553 762 02 24 whatsapp hattımızdan ya da 444 39 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Nisan 11, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

MEDİKAL AĞRI TEDAVİSİ

Medikal Ağrı tedavisiyle, vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş akut ve kronik ağrıların tümü tedavi edilmektedir.  Uzun süreli bel ağrıları, boyun...

Detaylar

MANUEL TERAPİ

Manuel terapi elle tedavi anlamına gelir. Eklemlerde oluşan hareket ve koordinasyon bozukluğu, ağrı ve fonksiyon kaybını ortadan kaldırmak için kullanılan...

Detaylar

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON

Bel boyun rahatsızlıkları, tüm fıtık ağrıları, menüsküs yırtıkları, kas ve tendon zorlanmaları, omuz ve diz yaralanmaları vb gibi hastalıkların tedavisinde...

Detaylar
whatsapp profile
Müşteri HizmetleriÇevrimiçi
Hemen Randevu Al