444 48 07
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Anasayfa » SAÇ MEZOTERAPİSİ

Paris Saç Mezoterapisi yöntemi bir yandan saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olmakla beraber, var olan saçın kalitesini arttırmaktadır.

Bunun için belli periyodlarla saçlı deriye uygulanan Paris Saç Mezoterapisi’nde özel Mezoterapi İğnesi ve özel ilaç karışımları ile uygulama yapılmaktadır. Seansları haftalık, on beşer günlük ve aylık periyodlarla yapılır.

Amaca uygun olarak seçilen ilaç karışımları, bölgesel olarak küçük dozlarda özel iğneler ve özel bir teknikle cilt içine verilir. Derinin orta tabakasında bulunan kılcal damar uçlarına ulaşan ilaç süratle etkisini gösterir.

Bu yöntemin diğer klasik ilaç tedavilerine göre üstünlüğü; ilaçların küçük dozlarda bölgesel kullanılmasıdır. Yan etki riskinin önemsiz sayılabilecek kadar az olması ve sonuçlarının etkili olmasıdır.

NEDEN PARİS SAÇ MEZOTERAPİSİ?

İlaçlar bölgesel olarak verilir, Küçük dozlarda verilir ve Sonuçlar hızlı ve etkilidir.

Kişilerin ihtiyaçlarına göre 4 veya 10 seans uygulanabilmektedir. Bu sayı ise saç telleri ve saçlı deri üzerindeki hasarların seviyesine ve saçların dökülme hızına göre değişiklik gösterebilmektedir. Seansların aralığı 7-10 gündür. Kişilerdeki ilk gelişmeler ise 3. veya 4. seans sonrasında görülmektedir.