Profesyonel Cilt Bakımı

profesyonel cilt bakımı

CİLDİMİZİN ÖNEMLİ KLASİĞİ

Cildimiz vücudumuzun en önemli organlarından biri ve takdir edersiniz ki ona çok iyi bakmamız lazım. Bu sebepten de klasik cilt bakımı, hepimizin her ay düzenli olarak yaptırması gereken önemli bakımların en başında geliyor. Uzman ekibimiz tarafından cilt bakımı hakkında en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktayız. Her cilt tipine farklı şekilde önerilen bakım uygulamaları ile cilt sağlığınıza kolayca kavuşa bilirsiniz.

Kliniğimizde klasik cilt bakımı profesyonel ekipmanlar, Taglo, Rejuvi ve Babor gibi markalar ile gerçekleştiriliyor. Her cilt tipinin farklı ihtiyaçları olduğundan yola çıkılarak bakım yapmadan önce iyi bir cilt analizi yaparak sorun ve ihtiyaçları belirliyoruz.

Klasik cilt bakımında temizleme, peeling uygulaması, sıcak buhar uygulaması, maske ile nemlendirici uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde cilt temizleniyor ve tıkalı olan gözenekler açılıyor. Bakım sonrası cilt rahat bir nefes almaya, eski canlılığını ve esnekliğini yeniden kazanmaya başlar. Strese, hava şartlarına ve beslenmeye göre yıpranan ciltler aylık bakım kürleri sayesinde kendine gelir. Klasik cilt bakımı genelde her cilt tipine uygulanabiliyor.

Uzmanlar buhar altında dinlenmiş olan cildi, siyah nokta ve yağ birikintilerinden arındıran işlemi klasik cilt bakımı adlandırıyor. En hassas ciltler dahil güvenle kullandığımız markalar ile yaptığımız bakımımız cilde uygun seçilen serum, maske ve cilt masajı eşliğinde 1-1,5 saat arasıdır sürdürülür. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır.

Sizde cilt canlandırma etkilerini görmek ve nefes alan cilde kavuşmak isterseniz her ay mutlaka klasik cilt bakımını yaptırmalısınız.

Yoruma Kapalı