Kirpik Lifting

kirpik lifting

Kirpik lifting ile aylarca rimel etkisi…

Kalıcı güzelliğe merhaba demeye hazırsanız eğer size kirpik lifting uygulamasını anlatalım. Her zaman doğal görünen kalıcı güzellik uygulamalarına şans vererek hem zamandan kazanabilir hem de etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kirpik liftingi sayesinde makyajsız, doğal görünüm ile etkileyici bakışlara sahip olmak mümkün. Üstelik rimel sürerken ve sürdükten sonra silerken harcadığınız zaman size kalıyor. Biliyorsunuz, rimel makyaj temizleme esnasında en çok uğraştıran malzemelerden birisi. Üstelik rimeli temizlemeye çalışırken kirpikler dökülebiliyor. Lifting uygulaması ile tüm bu uğraşlara son verebilirsiniz.

Kirpik Lifting için hangi ürün kullanılıyor?

Biz sizin için en iyisini tercih ediyoruz ve dünyada senelerdir liderliğini koruyan COMBINAL markasını tercih ediyoruz. Kaş ve kirpik bakımı markasının kirpik liftingi, iri görünen göz görünümü yanı sıra daha sıkı ve yoğun kirpikler ve kalkık göz kapakları etkisi yaratıyor.

Kirpik liftingin kirpiklere zararı var mı?

Lifting uygulaması kirpiklere zarar vermez. Aksine kirpiklerinizi dolgunlaştırırken bakım da yapar. Güzellik dünyasında ve Türkiye’de henüz yeni olan uygulama kirpik yapısını güçlendirirken, pigment, keratin ve vitamin takviyeleri ile bakım kürü etkisi yapıyor.

Kirpik lifting ne kadar süre etkili?

Kalıcılığı kirpiğin yapısına göre iki-üç ay sürüyor ve kirpik perması ve ipek kirpikten farklı olarak var olan kirpiğin üzerine uygulanıyor. Ayrıca istediğin zaman üzerine rimel sürebiliyor ya da lens kullanabiliyorsun.

Yoruma Kapalı