Kaş Vitamini

kaş vitamini

YAPAYLIK ÇAĞINDA, DOĞALLIK AKIMI BAŞLIYOR

Kaşlarım döküldü veya her geçen gün daha seyreliyor diyorsanız size şiddetle kaş vitamini seanslarını öneriyoruz. New York laboratuvarlarında tamamen doğal bitkiler ile soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen VitamiX yağ özleri kaş, kirpik ve saç güçlendirici serum vücudunuzun doğal florası ile uyum sağlıyor. Argan, tatlı badem, jajoba ve diğer yağların besleyici özelliği kıl köklerini uyandırarak besler, canlandırır, dökülmeye karşı koruma sağlar.

Kaş vitamini sizin doğallığınız ve güzelliğiniz için cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanmasını sağlayan iyi bir fırsat.  Kullanılan ürün %100 doğaldır, hiçbir kimyasal ve paraben içermez. VitamiX en iyi doktor ve kimyagerler tarafından ABD’de üretilmektedir. Şimdi ise sıra doğru uzmanlar ile  birlikte kendiniz için iyilik yapmakta.

Küsmüş ya da dökülmüş kaşların hatta saçların geri kazandırılması artık çok kolay. Başarılı uzmanlar kıl köklerine VitamiX enjekte ederek yeniden kılların çıkarılmasını sağlar. Dört ile altı seans arası yapılan uygulamanın son seansından sonra gerekli görülen bölgelere şekil verilir ve tasarım yapılır. Seanslarınız bittikten sonra 3 ay ara ile düzenli olarak bir seanslık bakımla işlemi desteklerseniz kaşlar veya saçlarda her hangi bozulma ve dökülme olmaz. VitamiX kısa sürede gösterdiği başarılı sonuçlar ile dünyanın birçok yerinde seçkin güzellik merkezleri ve kliniklerinde uzmanlar tarafından eminlikle tercih ediliyor. Biz aşırı yapaylık çağında doğallığın mükemmel bir akım olacağına inandık ve sizlerle birlikte yola çıktık. 

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir