Kalıcı Eyeliner

kalıcı eyeliner

Dört dörtlük görüntüye 7/24 sahip olmak isteyen kadınlar kalıcı makyaj uygulamaları arasında en çok kalıcı eyeliner işlemi yaptırıyor. Artık günümüzde kalıcı makyaj denildiğinde akla gelen ilk işlemlerden biri olan, kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner zirvede yer alıyor.

Yoğun ve net bir uygulama için kalıcı eyeliner, daha belirsiz, ince ve sade bir çizgi için ise kalıcı dipliner öneriyoruz.

Kalıcı eyeliner yaptırmanın avantajları

  • Makyaj yapmakla vakit kaybetmezsiniz. Özellikle de makyajın en uğraşlı kısmı birbirine eşit eyeliner sürmek. Dolayısıyla en çok da eyeliner işleminde vakit harcıyoruz. Bu işlemle bu sorunu kökten çözebilirsiniz.
  • Makyaj yapmanın zor olduğu kadar makyaj silmenin de uzun süren bir uğraş olduğunu biliyorsunuz. Kalıcı güzellik uygulamaları bu anlamda size ciddi vakit kazandırır.
  • Gün boyu her an her saat etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Sabah uyandığınızda aynaya baktığınızda doğal, bakımlı ve güzel bir görünüme sahip olmanın vereceği mutluluğu hayal edin.
  • Gözleriniz olduğundan daha iri görünecek.

Kalıcı eyelinerın gözlere zararı var mı?

Kalıcı makyaj uygulamalarının cildimize, gözlerimize ya da dudaklarımıza hiç bir zararı yok. Sizin güvenliğiniz ve sağlığınız bizim için önceliktir. Bu nedenle kullandığımız tüm malzemeler bakanlık onaylı ve kaliteli ürünlerdir. Kalıcı güzellik uygulamalarımızı güvenle deneyimleyebilirsiniz.

Siz de Esteliv’in güzellik uzmanları ile tanışarak kendinize şans verin. Hem zamandan tasarruf edin, hem de gün boyu etkileyici bakışlara sahip olmanın tadını çıkarın. Randevu ve bilgi için 444 39 70 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Kalıcı makyaj uygulamalarımızı görmek için instagram ve facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yoruma Kapalı