H100 Plus Aşısı

h100 plus aşısı

Birçok Hollywood yıldızının gençlik sırrı olarak bilinen H100 PLUS Özel ESTELIV Polikliniği’nde sizlerle buluşuyor. H100 PLUS Deri üzerinde gösterdiği etkiler ile nem kapasitesinin artmasına, ciltteki deformasyonların sıkılaşmasına ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olup cildi oluşturan dokuların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

H100 PLUS GENÇLİK ASISI

Estetik ve güzellik sektöründe Gençlik Serumlarında fark oluştura H100 PLUS geliştirilerek son dönemde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Doktorlarımız H 100 Plus’un, derinin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı yardımcı olduğunu belirtiyor.

Mucizevi H100 PLUS Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından danışanlarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronic Asit, vitamin, mineral, amino-asit ve yardımcı ek içerikler barındıran profesyonel kullanım ürünüdür. H100 Plus, yüz, boyun, gıdı, dekolte ve el üzeri bölgelerinde, elastikiyet kaybından, kırışıklıklardan, aşırı kuruluk, nem kaybından şikayetçi olanlar ve daha canlı aydınlık bir görünüm isteyenlere uygulanır.

Doktorlarımız 20 yaşından itibaren uygun gördüğü her yaştaki kişilere bu aşının uygulanabildiğini belirtti.  Derinizdeki şikayete göre uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Genç ciltler: 2 Seans (14-21 gün), orta yaşlı ciltler: 2-3 Seans (14-21 gün), yıpranmış ciltler: 3-5 Seans (07-14 gün).

Sizi de en kısa zamanda H100 PLUS veya diğer anti-aging uygulamaları için ESTELIV’de bekliyoruz

Yoruma Kapalı