Gıdı Lipoliz

Çene ve çene altı bölgesinde oluşan sarkma ve yağ birikimine gıdı lipoliz ile son vermek mümkün. Gıdı bölgesinde oluşan yağ toplanması ve sarkmalar kişiyi olduğundan yaşlı ve kilolu göstermektedir. Yüz ovalinin bozulmasına sebep olan bu estetik problemi FDA onaylı ve patentli sistemlerimiz ile çözüyoruz.

Gıdı lipolizin zararı var mı?

Gıdı lipoliz işlemi cilt yüzeyine zarar vermemekte ve sadece yağ hücrelerini hedef almaktadır. Cilt yüzeyine zarar vermeden sadece yağ hücrelerini hedef alan sistem, hücre zarlarının bütünlüklerinin bozulmasına neden olan bir süreci tetikliyor. Genellikle 1 seansta etkili sonuçlar alınabilmektedir. Seans yaklaşık olarak 45 dakika sürüyor.

İşlem nasıl etki gösteriyor?

Lazer ışınları yağ hücrelerini tahrip ederek parçalıyor. Bağ dokusu ve kolajenler parçalanarak yeni bağ ve kolajen oluşumuna zemin hazırlar. Eriyen yağ kana karışır ve vücuttan idrar yolu ile atılır.

Gıdı lipoliz acılı bir işlem mi?

Lazer ışınlarının ısısından korumak için uygulama yapılacak bölge lokal anestezik jel yardımı ile uyuşturulur. Cerrahi bir işlem yani herhangi bir kesi, dikiş vb. olmaması nedeniyle günlük hayata aynı gün dönülebilir. Gıdı lipoliz sonrası hafif kızarıklık, şişlik gibi durumlar dışında herhangi bir istenmeyen komplikasyon oluşmaz. Birkaç gün bandaj kullanılır. Cilt çok kısa sürede iyileşir ve istenilen görünüme kısa sürede kavuşulur.

Lazer Lipoliz ile Gıdı Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

Esteliv’in deneyimli ellerinde istediğiniz estetik görünüme kavuşmanız için bizimle 444 39 70 telefon numarasından iletişime geçmeniz yeterli.

Nisan 11, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

MEDİKAL AĞRI TEDAVİSİ

Medikal Ağrı tedavisiyle, vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş akut ve kronik ağrıların tümü tedavi edilmektedir.  Uzun süreli bel ağrıları, boyun...

Detaylar

MANUEL TERAPİ

Manuel terapi elle tedavi anlamına gelir. Eklemlerde oluşan hareket ve koordinasyon bozukluğu, ağrı ve fonksiyon kaybını ortadan kaldırmak için kullanılan...

Detaylar

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON

Bel boyun rahatsızlıkları, tüm fıtık ağrıları, menüsküs yırtıkları, kas ve tendon zorlanmaları, omuz ve diz yaralanmaları vb gibi hastalıkların tedavisinde...

Detaylar
whatsapp profile
Müşteri HizmetleriÇevrimiçi
Hemen Randevu Al