Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme işlemleri ile renkli ve canlı dudaklara merhaba! Günümüzde kadınların güzellikle alakalı birçok sorununa uzmanlar kalıcı çözümler buluyor. Bunlardan biri de zamanla solan ve çerçeve hattı kaybolan dudakları canlı, parlak ve dolgun bir görünüme kavuşturan dudak renklendirme uygulaması.

Dudaklarım neden soluk?

Eminiz birçok kadın bu sorunun cevabını arıyor. Çözüm için ise dudak kalemi, ruj, parlatıcı gibi makyaj malzemelerini sıklıkla kullanıyoruz. Dudakların rengini yitirmesinin en başlı nedenleri genetik faktörler, dudakların kuruması, çatlaması ve dudaklarda çıkan uçuklardır. Dudakların olduğundan daha küçük gözükmesine bir diğer neden ise dudak çerçeve hattında oluşan kayıplardır.

Dudak renklendirmenin kalıcılığı ne kadar?

2 seneye kadar kalıcılığı olan bu işlemi en çok dudaklarda canlılık, parlak ve dolgun görünümü isteyenler tercih ediyor. Belirtmek isteriz ki bu işlemi uzun süreli kalıcı ruj gibi düşünmek doğru değil. Bu işlemin tercih edilmesinin en büyük nedeni solgun dudakları canlandırmak ve dudak çerçevesini daha belirgin hale getirmek olmalı.

Dudak renklendirme dudaklara zarar verir mi?

Kliniğimizde işlem sırasında günlük kullanıma uygun doğal renklerin ve organik içerikli orijinal pigmentlerin kullanıldığından emin olabilirsiniz. Kalıcı renklendirme işlemi ile dudaklar ve dolayısıyla yüz daha genç bir görünüme kavuşuyor. Bu hali ile dudaklara zarar vermenin aksine, uygulamanın dudaklarda bir bakım-onarım vazifesi üstlendiğini söylenebilir.

Dudak renklendirme uygulamasında nelere dikkat edilmeli?

Dudaklarınızı kalıcı olarak renklendirme işlemini yaptıracaksanız uçuk riskini göz ardı etmemelisiniz. Önleminizi baştan alarak, işlemden üç gün öncesi ve sonrası uçuk hapı kullanmalısınız. İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilir, dilediğiniz zaman da dilediğiniz renkte ruj kullanabilirsiniz. İşlem sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar; ilk bir hafta dudakların düzenli nemlendirilmesi, kuru bırakılmaması ve uygulama sonrası ilk hafta deniz ve havuza girilmemesi.

Dudak renklendirme avantajları

Dudak renklendirme ve diğer kalıcı makyaj uygulamaları yaz aylarında makyaj yapmanın zorluklarından kadınları kurtarıyor. İşlem zamanı doğru renk seçiminin önemini de unutmayın. Belirgin ve düzgün hatlara sahip dudaklar, yüzünüzdeki anlamı ve canlılığı doğrudan etkileyen bir unsurdur. Yapılan uygulamalar, genellikle 12-18 ay boyunca kalıcılığını korumaktadırlar.

Nisan 11, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

MEDİKAL AĞRI TEDAVİSİ

Medikal Ağrı tedavisiyle, vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş akut ve kronik ağrıların tümü tedavi edilmektedir.  Uzun süreli bel ağrıları, boyun...

Detaylar

MANUEL TERAPİ

Manuel terapi elle tedavi anlamına gelir. Eklemlerde oluşan hareket ve koordinasyon bozukluğu, ağrı ve fonksiyon kaybını ortadan kaldırmak için kullanılan...

Detaylar

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON

Bel boyun rahatsızlıkları, tüm fıtık ağrıları, menüsküs yırtıkları, kas ve tendon zorlanmaları, omuz ve diz yaralanmaları vb gibi hastalıkların tedavisinde...

Detaylar
whatsapp profile
Müşteri HizmetleriÇevrimiçi
Hemen Randevu Al