Dudak Renklendirme

dudak renklendirme

RENKLİ VE CANLI DUDAKLAR

Günümüzde kadınların güzellikle alakalı birçok sorununa uzmanlar kalıcı çözümler buluyor. Bunlardan biride zamanla solan ve çerçeve hattı kaybolan dudakları canlı, parlak ve dolgun bir görünüme kavuşturan dudak renklendirme uygulaması. Dudakların rengini yitirmesinin en başlı nedenleri genetik faktörler, dudakların kuruması, çatlaması ve dudaklarda çıkan uçuklardır. Dudakların olduğundan daha küçük gözükmesine bir diğer neden ise dudak çerçeve hattında oluşan kayıplardır.

2 seneye kadar kalıcılığı olan bu işlemi en çok dudaklarda canlılık, parlak ve dolgun görünümü isteyenler tercih ediyor. Belirtmek isteriz ki dudak renklendirme işlemini uzun süreli kalıcı ruj gibi düşünmeniz doğru değil. Bu işlemin tercih edilmesinin en büyük nedeni solgun dudakları canlandırmak ve dudak çerçevesini daha belirgin hale getirmek olmalı. Kliniğimizde işlem sırasında günlük kullanıma uygun doğal renklerin ve organik içerikli orijinal pigmentlerin kullanıldığından emin olabilirsiniz. Dudak renklendirme yaptıracaksanız uçuk riskini göz ardı etmemelisiniz. Önleminizi baştan alarak, işlemden üç gün öncesi ve sonrası uçuk hapı kullanmalısınız. İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilir, dilediğiniz zaman da dilediğiniz renkte ruj kullana bilirsiniz.

Dudak renklendirme ve diğer kalıcı makyaj uygulamaları yaz aylarında makyaj yapmanın zorluklarından kadınları kurtarıyor. İşlem zamanı doğru renk seçiminin önemini de unutmayın.

İşlem sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar; ilk bir hafta dudakların düzenli nemlendirilmesi, kuru bırakılmaması ve uygulama sonrası ilk hafta deniz ve havuza girilmemesi. Kalıcı renklendirme işlemi ile dudaklar ve dolayısıyla yüz daha genç bir görünüme kavuşuyor. Bu hali ile uygulamanın dudaklarda bir bakım-onarım vazifesi üstlendiğini söylenebilir.

Belirgin ve düzgün hatlara sahip dudaklar, yüzünüzdeki anlamı ve canlılığı doğrudan etkileyen bir unsurdur. Yapılan uygulamalar, genellikle 12-18 ay boyunca kalıcılığını korumaktadırlar.

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir