Dermapen

dermapen

SİHİRLİ İĞNELERDEN GELEN GÜZELLİK

Hepimiz uzmanların yıllardır yaptığı sivilceleri sıkmanın, el sürmenin yanlış olduğu uyarılarına rağmen onları dinlemiyoruz. Hemen gitmesini istediğimiz sivilceleri sıkarak cildimize zarar veriyor, onların hem leke hem de skar oluşturmasına sebep oluyoruz. İşte tam da bu arada devreye Dermapen uygulaması giriyor. Dermapen nedir, ne işe yarar? Sorularına ise doktorlarımızdan cevap aldık.

Yaş kaç olursa olsun genç, bakımlı ve canlı cilde sahip olmak isteyen herke Dermapen uygulamasını edebilir. Hücre üretimi iyice yavaşladığı dönemlerde doku altında, yeni üretimlerle dolgunlaşma ve sıklaşma cilt yüzeyinde de gençleşme ve tazelenmeyi sağlayarak, yaşlılık lekeleri ve deri incelmelerini Dermapen aradan kaldırıyor. Aynı zamanda kişinin cilt kusurlarını onarma, cilt yaşlanmasını önleme, kırışıklıkları azaltmayı da hedefliyorsanız Dermapen yöntemini tercih ede bilirsiniz. Cildinin güzelliğine ve bakımlı görünmesine özen gösteren tüm kadınların tercih edebileceği Dermapen kliniğimizde, doktor kontrolünde uzman kişiler tarafından yapılıyor.

Güzel bir cilt temizliğinden sonra Dermapen uygulamasına başlıyor ve bölgeye saf hyaluronik asit, mezoterapi solüsyonları veya PRP uygulanır. Dermapen uygulamasında ciltteki kusurlu bölgeye birden fazla mikro kanal açılır. Bunun sebebi açılan bu kanallarla otomatik, titreşimli iğneleme tekniği kullanılarak kişinin ağrı hissini azaltmak, uygulanan ürünlerin emilim miktarını hızlandırmak ve tedavinin etkisi arttırmaktır. Yaklaşık 20 dakika süren işlemle yepyeni ve kesinlikle daha genç bir cilde kavuşmak için ilk adımı atmış oluruz.

Dermapen uygulaması ciltteki hasarın ne kadar olduğuna bakılarak ya da kırışıkların artışı hatta yaş kriterleri gözlemlenerek yapılan bir işlemdir. Genelde sıradan bir Dermapen tedavisi 3 -6 seansta tamamlanır ve ortalama 2– 4 seansta kırışıklık tedavilerinde istenen sonuç elde edilir. Oluşacak risklerden korunmak istiyorsanız sonbahar kış mevsimleri Dermapen için en doğru zaman.

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir