Biyolojik Lifting Aşısı

biyolojik lifting aşısı

Özel ESTELIV Polikliniği’nin medikal estetik hekimi ve dermatoloji uzmanları, estetik alanında yeni bir dönemin başlangıcı sayılacak Innea Aqua’nın ciltte yarattığı mucizevi değişiklikleri sizler için anlattı.

SADECE 6 NOKTA İLE BİOLİFT ve NEM ETKİSİ

Estetik uygulamalarında cildi nemlendirmek ve daha genç bir görünüm sağlamak için çok sık hyalüronik asit kullanılıyor. Medikal estetik uygulamalarına dünya çapında yenilik getiren Innea Aqua hyalüronik asidi, trehaloz molekülüyle birleştirerek ciltte daha uzun bir etki yaratmasını sağlıyor. Doktorlarımız Innea Aqua ile ciltte başarılı lifting etkisi yarattıklarını belirtiyor.

Trehaloz bizim yüzümüzde kullanılan hyalüronik asit bazlı ürünlerin su tutma kapasitesini artırıyor. Trehaloz aynı zamanda enerji veren bir molekül olduğu için cildimizin yeniden canlanmasında kullanılan enerjiye de katkıda bulunarak hücrelerin çalışmasına destek oluyor. Innea Aqua’nın patentli içeriği kolajen üreten fibroblast hücrelerine etki ederek genç tip kolajen üretmelerine yardım ediyor.

Kliniğimizde daima yeni çıkan formülasyonları, hasta memnuniyetini yükseltmek ve yaptığımız işi çok daha iyi yerlere taşımak adına takip ediyoruz. Innea Aqua’yı Türkiye’de en çok biz kullanıyoruz. Kliniğimizde serbest hyalüronik asit içeren ürünleri çok sık cilt tedavilerinde kullanıyorduk, fakat serbest hyalüronik asit etkisi az süren bir molekül olduğu için bu etkiyi daha uzun kılacak ürünlerin arayışındaydık. Ama Innea Aqua gibi yüksek etkili bir ürün karşımıza çıkmamıştı. Bu ürün biyolojik yenilenmek etkisi ile dünya çapında çok büyük bir yenilik getirdi. Innea Aqua dolgu yaptırmak istemeyen kişiler için ideal bir ürün.

Doktorlarımız serbest hyalüronik asidin yan etki potansiyeli düşük olan bir madde olduğunu belirtiyor. Bu yüzden cildini canlandırmak isteyen kişilere Innea Aqua rahatlıkla önerdiğimiz bir ürün. Cildin yapı ve genetik faktörlerine göre 3-4 hafta ara ile iki maksimum üç seans yeterli oluyor, etkisi ise minimum 6-8 ay sürüyor. Biliyorsunuz ki vücudumuz her şeyi tüketen bir yapıya sahip. Bu tüketimi engellemek adına cildin göre 6-12 aylık aralıklarla tek seanslık uygulamalara devam edecek olursak da kazanmış olduğumuz o zindelik, nemlilik ve lifting etkisi kalıcı hale gelecektir. Bildiğiniz gibi hyalüronik asit cildimizin kendisinde de var ama zamanla bunu üretemez hale geliyor veya ihtiyacımıza yetmiyor. Dışarıdan baktığımızda cildimizde yaşımız ve çevresel faktörlerle alakalı bir deformasyon oluştuğunu gözlemleyebiliriz. Bu deformasyonu önlemek adına böyle uygulamaları zamanında yaptırmakta fayda var.

Kendinize ve cildinize iyilik yapmak istiyorsanız 444 3970 numarasını arayın ve ilk seansınız için randevunuzu oluşturun.

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir