BB Glow

bb glow

BB GLOW ile KUSURLAR VE MAKYAJ DERDİNE SON

Güzellik dünyası son zamanlarda oldukça modern ve eşsiz bir cilt bakımının, emin adımlarla medikal bakım uygulamalarının zirvesine tırmanışına tanık oluyor. BB GLOW hem kadınların hem de cildine özen gösteren erkeklerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Herkesin hayali kusursuz ve ışıldayan ciltlerin anahtarını sunan BB Glow, aynı zamanda pek çok cilt sorununu gidererek cilt bakımında devrim yaratıyor. Mükemmel sonuçları ile herkesin kalıcı fondöten olarak da adlandırdığı BB Glow uygulaması sizlere pek çok avantaj ve ayrıcalık sunuyor.

BB Glow Nedir?

İşin aslına gelirsek BB Glow kalıcı fondöten değil. Tamamen bitkisel, vitamin ve aminoasit içerikli serumlar ile uygulanan modern bir cilt mezoterapisidir. Cildin renk eşitliğini sağlayabilme özelliğine de sahip olan özel serumlar, kimyasal ya da kozmetik bir içerik barındırmadığı için kalıcı makyaj işlemleri arasında yer almıyor. Bu nedenle cildini kimyasal içeriklere maruz bırakmadan cilt problemlerinden ve ten makyajı zahmetinden kurtulmak isteyen kadınların ilk tercihi oluyor.

BB Glow Nasıl Yapılıyor?

Sizin de favorinize çevrilecek BB Glow prosedürünün ilk adımında cildi temizlemek için klasik kabin bakımı ve cildi ölü hücrelerden arındırmak adına peeling yapılarak cildiniz uygulama için hazır hale getiriliyor. Derinlemesine temizlenen cilde bitki özleri, B3 vitamini, aminoasit içerikli, üç farklı tondaki serumdan sizin ten renginize uygun olan seçiliyor ya da uygun tonu yakalamak adına serumlar karıştırılarak kombin ediliyor.

Uygulama Ağrılı mı?

Uygulama esnasında konforunuzun sağlanması ve herhangi bir acı hissetmemeniz için anestezi kremi ile cildinizin uyuşturulması lazım. Özel serum, dermapen cihazı kullanılarak kontrollü şekilde cildin üst tabakası olan epidermisin altına iletiliyor ve deri altında hücre yenilenmesi tetikleniyor.

BB Glow’un Cilde Olumlu Etkileri

  • Etkili bir UV filtresi olan B3 vitamini içeriği sayesinde özellikle yaz aylarının kötü hatırası güneş lekelerini gidermeyi başarıyor ve ilerleyen dönemlerde oluşabilecek güneş hasarlarına karşı da cildi koruyor.
  • Daha ışıltılı ve aydınlık bir cilde sahip olunmasını sağlayan uygulama, ciltte görülen renk tonu farklılıklarını gideriyor.
  • Yeni hücre oluşumu ve hücre yapılanmasını desteklerken cildin en çok ihtiyaç duyduğu kolajen ve elastin proteinlerinin üretimini arttırıyor, ince kırışıkları yok ediyor ve cilde elastikiyet kazandırıyor.
  • Sivilce ve akne izlerini onararak cilt yüzeyindeki skar doku görünümünü hafifletiyor.
  • Uygulama sırasında kullanılan serumlar içerdikleri bitki özleri sayesinde ciltte bulunan serbest radikalleri nötralize ediyor.
  • Pek çok kişinin şikayetçi olduğu göz altı morluklarını ve göz çevresindeki koyulaşmayı da gideren bu uygulama, aynı zamanda ciltteki ton düzensizliklerini gidererek ton farkını eşitliyor.
  • Yoğun nemlendirme özelliği ile kuru ciltlerin rahatlamasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlıyor.
  • Cilt yüzeyindeki kılcal damar görüntüsünü kamufle ediyor.

10 gün aralıklarla uygulanan 3 seanslık BB Glow prosedürü, ilk seans itibari ile fark edilir şekilde etki etse de; hücre yenilenmesinin tam olarak gerçekleşebilmesi için 3 prosedürün mutlaka tamamlanması gerekiyor. Toplam 3 kür sonucunda elde edilen etkiler 1 yıl süreyle kalıcılığını sürdürüyor.

Yoruma Kapalı