BB Glow

BB GLOW ile KUSURLAR VE MAKYAJ DERDİNE SON Güzellik dünyası son zamanlarda oldukça modern ve eşsiz bir cilt bakımının, emin adımlarla medikal bakım uygulamalarının zirvesine tırmanışına tanık oluyor. BB GLOW hem kadınların hem de cildine özen gösteren erkeklerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Herkesin hayali kusursuz ve ışıldayan ciltlerin anahtarını sunan BB Glow, aynı zamanda pek çok cilt sorununu gidererek cilt bakımında devrim yaratıyor. Mükemmel sonuçları ile herkesin kalıcı fondöten olarak da adlandırdığı BB Glow uygulaması sizlere pek çok avantaj ve ayrıcalık sunuyor.

BB Glow Nedir?

İşin aslına gelirsek BB Glow kalıcı fondöten değil. Tamamen bitkisel, vitamin ve aminoasit içerikli serumlar ile uygulanan modern bir cilt mezoterapisidir. Cildin renk eşitliğini sağlayabilme özelliğine de sahip olan özel serumlar, kimyasal ya da kozmetik bir içerik barındırmadığı için kalıcı makyaj işlemleri arasında yer almıyor. Bu nedenle cildini kimyasal içeriklere maruz bırakmadan cilt problemlerinden ve ten makyajı zahmetinden kurtulmak isteyen kadınların ilk tercihi oluyor.

BB Glow Nasıl Yapılıyor?

Sizin de favorinize çevrilecek BB Glow prosedürünün ilk adımında cildi temizlemek için klasik kabin bakımı ve cildi ölü hücrelerden arındırmak adına peeling yapılarak cildiniz uygulama için hazır hale getiriliyor. Derinlemesine temizlenen cilde bitki özleri, B3 vitamini, aminoasit içerikli, üç farklı tondaki serumdan sizin ten renginize uygun olan seçiliyor ya da uygun tonu yakalamak adına serumlar karıştırılarak kombin ediliyor.

Uygulama Ağrılı mı?

Uygulama esnasında konforunuzun sağlanması ve herhangi bir acı hissetmemeniz için anestezi kremi ile cildinizin uyuşturulması lazım. Özel serum, dermapen cihazı kullanılarak kontrollü şekilde cildin üst tabakası olan epidermisin altına iletiliyor ve deri altında hücre yenilenmesi tetikleniyor.

BB Glow’un Cilde Olumlu Etkileri

10 gün aralıklarla uygulanan 3 seanslık BB Glow prosedürü, ilk seans itibari ile fark edilir şekilde etki etse de; hücre yenilenmesinin tam olarak gerçekleşebilmesi için 3 prosedürün mutlaka tamamlanması gerekiyor. Toplam 3 kür sonucunda elde edilen etkiler 1 yıl süreyle kalıcılığını sürdürüyor.

Nisan 11, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

MEDİKAL AĞRI TEDAVİSİ

Medikal Ağrı tedavisiyle, vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş akut ve kronik ağrıların tümü tedavi edilmektedir.  Uzun süreli bel ağrıları, boyun...

Detaylar

MANUEL TERAPİ

Manuel terapi elle tedavi anlamına gelir. Eklemlerde oluşan hareket ve koordinasyon bozukluğu, ağrı ve fonksiyon kaybını ortadan kaldırmak için kullanılan...

Detaylar

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON

Bel boyun rahatsızlıkları, tüm fıtık ağrıları, menüsküs yırtıkları, kas ve tendon zorlanmaları, omuz ve diz yaralanmaları vb gibi hastalıkların tedavisinde...

Detaylar
whatsapp profile
Müşteri HizmetleriÇevrimiçi
Hemen Randevu Al