Balkabağı Peeling

balkabağı peeling

MASAL DEĞİL, GERÇEK MUCİZE!

Cildi yenileyerek kuruluk, yaşlanma ve akne problemlerine karşı doğal bir çözüm olan pumpkin peel anne adayları için çok doğru tercih. Aynı zamanda organik bir cilt bakım uygulaması olan Balkabağı Peelingi, iğnesiz işlemleri tercih edenlere yeni bir alternatif sunuyor. Doktorlarımız kabak mucizesi olarak tanımladığı bu uygulamayı sizler için anlattı…

Biliyorsunuz ki hamilelik dönemi doktorlarınız mümkün olduğunca kimyasallardan uzak durmanızı istiyor sizden. Ama gelişen teknolojiler sayesinde artan çeşitlilik, anne adayları için en uygun ürünlerin kullanılabilmesini sağlıyor.  Balkabağı peelingi de anne adayları için hiçbir risk oluşturmayan bakımlardan biri.

MAT CİLT CANLANIYOR

Özellikle mat ciltlerde gözle görülür bir değişim istiyorsanız Sindirella bakımı olarak da anılan bu bakımı anında etki için tercih etmelisiniz.

Alfa hidroksi asit, amino asitler ve enzimler açısından oldukça zengin olan kabak, cilt bakımında da fazlasıyla kullanılmaktadır. Balkabağının içindeki provitamin A peeling etkisi yaratırken, alfohidroksi asit de cildin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Tün bunları doğal ve organik yollarla yapan pumpkin bakımı, bu sebepten hamileler için öneriliyor.

Balkabağı ile yapılan bu cilt bakımı, cildin en üst tabakasını arındırarak lekelerin giderilmesine yardımcı olurken, çil tedavisine de katkı sağlıyor. Ayrıca akneli ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Ana maddesi kabak olan pumpkin peel; cildinizi yenileyerek ciltteki kuruluk, yaşlanma ve akne problemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlıyor.

Uzmanlarımız uygulamaya başlamadan önce cilt tipinize göre belirlenen temizleyici ürünler ile yüzünüzü arındırıyor. Cilt yağdan ve kirden arındırıldıktan sonra yüze masaj yapılarak ölü cilt hücreleri temizlenir. Sindirella bakımı Balkabağı Peelingi cilde sürülüyor ve 3 ile 10 dakika arası bekletilir. Sonrasında maske ciltten arındırılır. Etkisini hemen fark edersiniz. Üç dört seans sonrası porselen netliğinde ve pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz.

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir