YOSUN ÖZLÜ DOĞAL MASKELER

Özel ESTELIV Polikliniği yine sizi düşünerek modern cilt bakımlarına yön veren yeni nesil profesyonel markaların doğal yosun özlü yüz maskeleriyle karşınıza çıkmaya devam ediyor. Tamamen organik olarak yetiştirilen bitkisel içeriklerin tüm canlı renklerine sahip geniş çeşitlerle uygulandığı her ciltte anında gözle görülür etkiyi sunan maskelerimiz cilt bakımınıza değer katar.

İster klasik cilt bakımları isterse de bütün agresif işlemler sonrasında uzmanların vazgeçilmezi olan yosun özlü doğal maskeler danışanlarımızın da beğenisini kazanıyor. Ekspres bakım olarak ta adlandırılan yosun özlü maskeler kısa sürede hızlı sonuç almak isteyen müşterilerimize öneriliyor. Bu maskeleri her gün kullanmanızın hiçbir yan etkisi yoktur. Özellikle yaz aylarında da uygulana bilmesi sıcak havada uygulanamayan diğer bakımlara alternatif oluşturmaktadır. Soğuk etkisinden dolayısı yaz aylarında da cilt bakımını keyifli hale getirmektedir.

Profesyonel kişiler tarafından uygulanan ve 5 yaş gençleştirmeyi sağlayan bu özel bir maskeler tamamen bitkisel ve doğal içerikle üretiliyor. Yosun özlü doğal maskelerin her cilt ihtiyacına göre çeşitleri mevcuttur.

Karma, Yağlı & Problemli Ciltler için REAFFIRMING MASK

Maske yosun kumu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cilde derinlemesine nüfus ederek nem yoğun sağlar. Karma, yağlı, geniş gözenekli ve akneli ciltlerin kullanımına uygundur.

Cildin Oksijen Desteği için GREEN MASK

Maske nane ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cilde nem ve oksijen verir, cildi toparlar ve yeniler.

Vitamin Desteği için VITAMIN VEGETABLE MASK

Maske vitamin C, dereotu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Serbest radikalleri önleyerek cildin elastikiyet kaybını önler. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Yüksek Nem Takviyesi için NOVANEW MASK

Maske deniz yosunu özü ve glikoz ile formüle edilmiştir. Doğal nemlendirici özelliği ile cildin dengesini sağlamaya yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Hücre Yenileyici RGNERÍN MASK

Maske keten tohumu özü, Aloe Vera ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Hücresel yenilenmeyi tetikler. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Yatıştırıcı Etki için SENSITIVE MASK

Maske yulaf, menekşe özü ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cildi yatıştırır ve yeniler. Vitamin A, B ve E bakımından zengindir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Antioksidan & Detoks Etki için GREENTEA MASK

Maske yeşil çay, lavanta ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Antioksidan ve yenileyici etkisi vardır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

 

 

Sıkılaştırıcı & Yenileyici RE6TENSE MASK

Maske kivi özü, haşhaş tohumu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Soğutucu, besleyici ve yenileyici özelliği vardır. Cildi sıkılaştırır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Antioksidan & Koruyucu GOJI MASK

Maske goji beri özü, kinoa tohumları ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. İçerisindeki zengin amino asit, vitamin ve proteinler ile zengin biyolojik formüle sahiptir. Cildi güçlendirerek koruyucu bariyer oluşturur ve serbest radikalleri önler. Yaşlanmanın ilk belirtileriyle birlikte kullanımı tavsiye edilir.

Canlandırıcı & Yenileyici GOLD MASK

Maske 24 Karat Altın, mineraller ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Bu lüks bakım ile cilt sıkılaşır ve yeniden inşa edilir. İçerisindeki 24 karat altın bu maskeyi eşsiz kılar. Cilde pozitif iyonlar yükleyerek ışıltı verir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Seçiminizi yapın, kendinize ve cildinize bir iyilik yapın 444 3970 arayarak randevunu oluşturun.

bize ulaşabilirsiniz

bilgileri doldurunuz