BU YÖNTEM YAĞ DONDURUYOR

Hepimiz fit vücut istesek de çoğumuz sağlıklı beslenme veya diyetlerle bunu başaramıyoruz. Durum da böyle olunca farklı yöntemleri araştırmaya başlıyoruz. Zeltiq Soğuk Lipoliz; bölgesel incelme, liposuction gibi cerrahi bir işleme ihtiyaç duymadan yağ hücrelerini dondurarak, yağ hücrelerinin daralmasını ve büzülerek bozulmasını sağlıyor. Gününü bilgisayar karşısında geçiren, otomobil kullanan ve haftanın 56 saatini televizyon karşısında oturanların bölgesel yağlanma gibi ortak sorunu var.

 

ESTELIV’in medikal estetik hekimleri soğuk lipoliz ile ilgili tüm bilinmeyenleri anlattı. Bölgesel yağlanma tedavilerinde birçok yöntem olmakla birlikte zeltiq soğuk lipoliz bölgesel incelme uygulaması çok başarılı sonuçlar verebilmektedir. Zeltiq soğuk lipoliz, yağ hücrelerini belirli bir dereceye kadar, diğer dokulara zarar vermeden soğutarak vücuttan atılmasını sağlayan etkili bir zayıflama yöntemidir. FDA onaylı ve patentli bu eşsiz teknoloji, sadece 1 saatlik uygulamayla deri altındaki yağ hücrelerini hedef alıyor ve eliminasyon noktasına kadar donduruyor. Bu yöntemle yalnızca yağ hücreleri donar ve diğer diğer dokular asla zarar görmez. Kristalize olan yağ hücreleri ölerek doğal yollarla vücuttan atılır. İşlemden sonra 3 ay içerisinde vücut ideal değişimini tamamlar. Bu yöntem hiçbir ameliyata gerek duymadan yağ hücrelerini donduruyor, onların daralmasını ve büzülerek bozulmasını sağlıyor. Lenf drenaj veya Hypoxi yöntemiyle de bozulan yağların vücuttan atılımı gerçekleşiyor. Tedavi sonrasında 2 ila 4 cm. incelme mümkün.

Soğuk lipoliz bölgesel yağların bulunduğu; karın, gıdı, kalça, bel, bacak, sırt ve kollara uygulanarak bizlere istediğimiz sonuçları sunuyor. Uygulama sizin ihtiyacınıza göre bir, maksimum 3 seans öneriliyor. Seans süresi her bölgenin kalınlığına göre 60 dk. Devam ediyor. Tedavi sürecindeki seans sayısı ve aralıkları doktorlarımız muayene sonrası kesinleştiriyor.

Tedavi sonrası çok kısa sürede iyileşe bilseniz de geçici olarak ağrı ve rahatsızlıklar hissedersiniz. Soğul lipoliz uygulamasının 2.haftasından sonra etkiler görülmeye başlar. Gözle görülür sonuçları ise iki ay içerisinde görürsünüz. 3 ay sonunda ise tedavinin en fazla ulaşabileceği sonuçlar ortaya çıkar. Fakat ölü yağ hücrelerinin vücuttan atılması 4-6 ay sürecektir.

Elde edilen sonuçların kalıcılığını sağlamak için beslenmeye dikkat etmekte fayda vardır. Doktorlarımız yağ hücreleri tamamen yok edildiği için sarkma gibi problemlerinde oluşmayacağını eklemeyi unutmadılar.

bize ulaşabilirsiniz

bilgileri doldurunuz