KUSURUZ BAKIŞLAR, YAY GİBİ KAŞLAR

Yeni dönemin en popüler uygulamalarından olan Kaş Laminasyonu sizler için ESTELIV’de. Biliyorsunuz ki kaşlarımız yüz ifademiz için en önemli detay. İşte bu yüzden Kaş Laminasyonu bizim de en çok dikkatimizi çeken işlemlerden. Eğer siz doğallıktan ödün vermek istemiyorsanız ama kaşlarda mükemmel olsun diyorsanız bu uygulama tam size göre.

Bir diğer adıyla Kaş Liftingi dediğimiz Kaş Laminasyonu, kaşların 6 ila 8 hafta arasında yukarı doğru taranmış gibi görünmesi ve kaşların düşük görünmemesi amacıyla yapılan yarı kalıcı kaş şekillendirme uygulamasıdır.

Kaş Laminasyonu uygulamasına başlamadan önce kaşlar, özel bir şampuan ile yıkanarak makyaj kalıntılarından temizleniyor. Daha sonra özel yapıştırıcılar kullanılarak kaşların yukarı doğru hafif kalkık görünmesi sağlanıyor. Kaş Laminasyonu için kullanılan yapıştırıcılar, kaşların 8 haftaya kadar sabit kalmasını sağlıyor. "Kaş ütüleme" olarak da bilinen bu uygulama özellikle sert, aşağı doğru kıvrık kaş telleri için öneriliyor.

Yapıştırıcıdan sonra ise hem kaşların şeklini korumak için hem de onlara bakım yapa bilmek için argan yağı içerikli özel keratin kullanılıyor. Bu keratin hem kaş yapınızın kalitesini arttırıyor, hemde kaşlarınıza doğal parlaklık ve yumuşaklık katıyor.

Kaş laminasyonu, iki ay boyunca kaşların daha sabit görünmesini sağlıyor. Günlük kaş makyajı yapmak yerine iki ayda bir yaptıracağın kaş laminasyonu, yüzünde lifting etkisi yaratacaktır. Kaş Laminasyonu yaptırmak istersen çok dikkatlice araştırmalı, kaliteli ürün ve alanında uzman kişileri tercih etmelisin.

bize ulaşabilirsiniz

bilgileri doldurunuz