KALICI MAKYAJ HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY

Dünyada her şey değişiyor ama kadınların güzelliğe olan merakı ilk günkü gibi aynı. Yüz ifademizde en dikkat çekici yer olan kaş ve gözlerimizin güzelliği ise hepimizin hassas noktası. Konumuz buysa eğer o zaman son yılların trendi olan bu yöntemle ilgili ESTELIV’in uzmanları neler söyledi bir göz atalım.

Kalıcı makyajın en çok tercih edilme sebeplerinden biri işlerinin yoğunluğundan makyaj yapmaya bile vakit bulamayan kadınların her zaman güzel olmak istemesidir. Kaşlar yüze ifade verirken, gözlerde bakışlarınızı ortaya çıkarır. Bazı kadınlar kaş yapılarından, kaşlarının seyrekliğinden veya renginin açıklığından şikayet ederler. Bazıları da küçük gözlerden. Bu durumda kadınları hem saatlerce makyaj yapıp eşit olmayan eyeliner çekmekten kurtaran, hem de kaşlarının doğal, şekilli ve dolgun görünmesini sağlayacak mucizevi bir teknik var!

Kök boya olarak adlandırılan doğal ve mineral pigmentler, steril, mikro ve tek kullanımlık iğneler ile deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilir. Kalıcı makyaj işlemlerinin ortalama süresi 1,5-2 saat arasında değişirken, kalıcılığı ise 6 ay ile 2 yıl arasında değişiklik gösterir.

Microblading & Micropigmentation

Doğal kaşlarınız gibi görünen ve yüz hatlarınıza göre çizilebilen kalıcı makyaj çözümleri sizleri kaliteli malzemeler ile 1-1.5 saat sonunda doğal, kusursuz ve dolgun kaşlara kavuşturacak.

Eyeliner & Dipliner

Dört dörtlük görüntüye 7/24 sahip olmak isteyen kadınlar kalıcı makyaj uygulamaları arasında en çok kalıcı eyeliner işlemi yaptırıyor. Artık günümüzde kalıcı makyaj denildiğinde akla gelen ilk işlemlerden biri olan, kalıcı dipliner de zirvede yer alıyor.

Kalıcı makyaj uygulamalarımızı görmek için @estelivclinic instagram ve facebook sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.

bize ulaşabilirsiniz

bilgileri doldurunuz