JET HIZINDA CİLT SAĞLIĞI

Kadın, erkek demeden çoğu insan uzun süren zorlu işlemlere katlanarak hem cilt sorunlarına çare arıyor hem de yaşlanma belirtilerini azaltmaya çalışıyor. Hızla gelişen tıp ve teknoloji, daha sağlıklı ve güzel bir cilt arayışına her geçen gün çözümler yeni çözümler üretiyor. JetPeel uygulaması da tüm bu işlemlerin içinde başarılı sonuçlarla yer alıyor.

JetPeel sistemi medikal ve kozmetik birçok uygulamada sık sık tercih edilen yenilikçi cilt yenileme sistemidir. Cildin ihtiyacı olan tüm vitaminler, serumlar hızlı ve acısız cilde verilerek ilk uygulamadan itibaren ayırt edilebilir bir yumuşaklık, ferahlık, parlaklık ve hidrasyon sağlıyor. JetPeel ister tek başına isterse de IPL, Lazer teknolojileri, LED gibi farklı uygulamalar ile birlikte sonuçların etkinliğini artırılabiliyor. Özel İnjet başlıkları ile verilen su ve oksijen mikro tanecikler cilde derinlemesine aktarılıyor. Ayrıca yapılan bakım ve tedaviler sırasında cildin ihtiyacı olan serum ve vitaminler de bu teknik ile rahatlıkla uygulanabiliyor.

Akne ve yara izlerinin giderilmesi, kırışıklıkların engellenmesi, leke, kuru deri problemlerinin çözümü için JetPeel uygulamasını uzmanlarımız çok tavsiye ediyor. İşlem Anti-aging tedavilerinde de başarılı sonuçlar sunuyor. Ayrıca sivilceli ciltlerde ve diğer cilt kalınlığının arttığı durumlarda da JetPeel bakımları uygulanabiliyor. İşlem zamana her hangi ağrı ve rahatsızlık vermeden cilt sorunlarını kolayca çözebiliyoruz. İhtiyaca göre yüz, boyun, dekolte, eller, ayaklar, göğüs, sırt ve dirsekler gibi tüm vücut bölgelerine uygulama yapıla biliyor.

JetPeel hastanın ihtiyacına göre doktor veya uzman estetisyenin belirlediği protokole göre minimum 5, maksimum 30 günde bir uygulanıyor. JetPeel, cilt detoksu,  peeling (yüzeyel-orta-derin), foto yaşlanma, hiperpigmetasyon, ciltte aşırı kuruluk, doğum çatlakları, kırışıklıklar, iğnesiz mezoterapi, akne ve leke gibi medikal uygulamaların yanı sıra kozmetik amaçlı yapılan bakımlarda da etkin olarak kullanılıyor.

Sende cilt sağlığına jet hızında kavuşmak istiyorsan 444 3970 numarasını arayarak hemen randevu oluştura bilirsin.

 

bize ulaşabilirsiniz

bilgileri doldurunuz