444 48 07
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız

Traşsız Saç Ekimi

22 Haziran 2017
670 kez görüntülendi
Traşsız Saç Ekimi

Saçınız dökülmüş ,seyrelmiş ya da ön bölgedeki saç çizginiz gerilemiş olabilir. Bu görünüm sizi rahatsız ediyor, saç ektirmek istiyorsunuz. Ama saçlarınızın uzunluğundan da vazgeçmek istemiyorsunuz. Yoğun iş temposunda çalışıyorsunuz ya da kısa saçla gezmek istemiyorsunuz. Merak etmeyin Saç Ekimi VIP sayesinde saçınızı kestirmeden saç ekimi yaptırabilirsiniz. Nasıl mı ?

Donör bölgenizden özel bandajlar ile ayrılan saçlarınızın arasından tren rayları şeklinde ortalama 7-8 cm uzunluğunda 2-3 cm genişliğinde saçlarınız kısaltılır. Bu alandan gerftleriniz büyük bir titizlikle çıkartılır. Micromotor yöntemi ile alınma işlemi tamamlanır. Açık alanlara ekim işlemi gerçekleştirilir. Saçlarınızı ense bölgesinde bandajları çıkarttığınız zaman bu alım yapılan yerler dışarıdan asla görünmez. Bu yöntem ile 1000-1500 greft (saç kökü) kadar alım yapılabilinir. Bu sayı açık alan için yeterli olmazsa ikinci seans gerekir.Kadınların tercih ettiği bir saç ekim yöntemi idi. Fakat son yıllarda beyler görüntülerine önem verdikleri için saçlarını kestirmeden saç ekimi yaptırmayı tercih ediyorlar. Bu yöntem sayesinde estetik ve naturel saç ekimi yaptırabilirsiniz. Bu işlemin profesyonel ellerde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde hoş olmayan sonuçlar çıkabilir.

Saç Ekimi  uzun yıllardır no-cut (saç kesilmeden) saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. Bu uygulamayı tercih ederseniz lütfen önceden yapılmış no-cut (non shave) saç ekimi fotoğraflarını inceleyiniz, danışınız ve no-cut (non shave) saç ekimine uygun olup olmadığınızı test ettiriniz. Unutmayın profesyonel uzun yıllardır no-cut uygulaması yapan tecrübeli ekibe danışınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?