Striort Çatlak Tedavisi

catlak-tedavisi

Striort çatlak tedavisi ile hem kilo alıp vermenin oluşturduğu çizgilerden, hem de hamilelik çatlaklarından kurtulmak mümkün!

Striort Yöntemi ile Çatlak Çizgilerine Son

Tüm dünyanın konuştuğu Striort metodu Türkiye’ye geldi ve ESTELIV’de uygulanıyor. Striort yardımıyla çatlak çizgilerinin üzerinde tek tek çalışılıyor, oradaki kolajen bağ dokunun güçlendirilmesini sağlanıyor. Uygulama yapıldığı bölgede sadece çatlakları onarmıyor hem de sıkılaşma sağlıyor. Kişinin deri yapısı ve iyileşme sürecine göre 30 ile yüzde 80 aralığın da silinme gözlemleniyor.

Striort Tekniği Nedir? Nasıl Uygulanıyor?

Vücudun çatlak olan bölgesine özel bir krem sürülerek kan dolaşımının hızlandırılması sağlanıyor. Kısa bir süre bekledikten sonra Fibroderm cihazının vakumlu başlığı çatlak olan bölgede gezdiriliyor. Vakum başlığı ile cilt üzerinde kontrollü bir şekilde bir miktar hasar veriliyor. Bu sayede kollajen bağ doku harekete geçiriliyor. Son derece güvenli ve zararsız bir işlem olan striort yönteminde kan dolaşımının hızlanması ve kollajen bağ dokunun uyarılması çatlakların giderek silinmesine, uygulama yapılan cildin yenilenmesine olanak tanıyor.

Striort Çatlak Tedavisi Acılı Bir İşlem mi?

Fibroderm cihazı herhangi bir lazer cihazı veya iğneli bir cihaz değildir. İşlemden önce lokal anestezi kremle bölge uyuşturulur. Bu nedenle acı hissedilmez.

Tedavi Sonrası İyileşme Süresi

İşlemden sonra bölgede hafif morluklar oluşuyor. Cilt yapısına göre iyileşme süreci 2 ile 5 gün arasında değişiyor. Seans aralıkları 21 günde bir olup, uygulama 2-2.5 saat devam ediyor.

İşlemden hemen sonra günlük yaşantınıza dönebiliyorsunuz. Uygulama yaptırdıktan sonra cildinizde herhangi bir kabuklanma ve yara oluşmuyor. Herhangi bir leke kalmıyor.

Striort Çatlak Tedavisi Öncesi ve Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Regl döneminde uygulama yapılmamaktadır.
  • Uygulama sonrasında direk olarak güneş ışığına maruz kalınmamalıdır.

Son derece güvenilir, zararsız, başarılı sonuçlar elde edilen çatlak tedavisi için 444 39 70 numarasından bize ulaşın.

Yoruma Kapalı