Striort Çatlak Tedavisi

catlak-tedavisi

STRIORT YÖNTEMİ ile ÇATLAK ÇİZGİLERİNE SON!

Bir gün vücutta oluşan çatlakların sorun olmaktan çıkacağını biri söylese eminim kimse inanmazdı. Ama STRIORT tekniği inanması zor olanı gerçekleştireli hem kilo alıp vermenin oluşturduğu çizgilerden, hem de hamilelik çatlaklarından şikayet edenlerin yüzü gülmeye başladı.

Tüm dünyanın konuştuğu Striort metodu Türkiye’ye geldi ve ESTELIV’de uygulanıyor. Striort yardımıyla çatlak çizgilerinin üzerinde tek tek çalışılıyor, oradaki kolajen bağ dokunun güçlendirilmesini sağlanıyor. Uygulama yapıldığı bölgede sadece çatlakları onarmıyor hem de sıkılaşma sağlıyor. Kişinin deri yapısı ve iyileşme sürecine göre 30 ile yüzde 80 aralığın da silinme gözlemleniyor.

Kliniğimizin uzmanları Fibroderms cihazının herhangi bir lazer cihazı veya iğneli bir cihaz olmadığını belirtiyor ve işlemden önce lokal anestezi kremle bölgeyi uyuşturduklarını söylüyor. İşlemden sonra bölgede morluklar oluşuyor. Cilt yapısına göre iyileşme süreci 2 ile 5 gün arasında değişiyor. Seans aralıkları 21 günde bir olup, uygulama 2-2.5 saat devam ediyor.

İşlem hemen sonra günlük yaşantınıza döne biliyorsunuz. Uygulama yaptırdıktan sonra cildinizde herhangi bir kabuklanma ve yara oluşmaz. Herhangi bir leke kalmaz. Hanımların regli döneminde uygulama yapılmıyor. Uygulama sonrasında direk olarak güneş ışığına maruz kalmamaya özen gösterin. Son derece güvenilir, zararsız, çok başarılı sonuçları için 444 3970 numarasından bize ulaşın.

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir