444 48 07
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız

LAZER İLE LEKE TEDAVİSİ

Anasayfa » LAZER İLE LEKE TEDAVİSİ

LEKE TEDAVİSİ NEDİR?

Çok küçük zaman aralıklarında leke harici bir bölgeye tesir etmeden sadece belirli bir renk maddesine müdehale ederek yapılan tedavidir.

KARBON PEELİNG NEDİR?

Gözenek genişliği, yağların düzensizliği, ciltteki sarkmalara etki etmek adına yapılan tedavidir. Bu tedavi sayesinde gündüz tedavi olunup akşam yapılacak bir davete katılınılabilirsiniz.

UYGULUNMA ŞEKLİ

Derinin temizlenmesinin ardından cilde nüfuz etme kabiliyetine sahip karbon serumu sürülür. 5-10 dakika bekletilir bu sırada karbon cilde emilir. Ardın cilde lazer gönderilir ve cilde yedirilmiş karbon partikülleri lazeri emerler. Böylelikle ısı artışı, ses dalgaları ve lazerin melalinin tarafından emilimi sonucu gözeneklerde küçülme ciltte gerginlik ve kırışıklıklarda azalma, aynı zamanda lekelerde hafifleme elde edilir.

BU İŞLEM NE KADAR SÜRMEKTEDİR.

Ortalama yarım saat sürmektedir. 10 gün ara ile 4-8 seans, ihtiyaca göre farklı miktarda seanslar önerilir. İşlem sonrasında hafif eritem dışında yan etki görülmez.

GÖZ ETRAFI MORLUĞU

Alerji, sigara, alkol ve kafein tüketim, derinin incelmesi, koyu tenli olmak vb. durumlar ile güneş hasarlarından kaynaklanan göz etrafı morluğu; orta deri tedavisi gerektirir. Leke Tedivisi ile bu gibi şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.