444 48 07
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız

LAZER EPİLASYON

Anasayfa » LAZER EPİLASYON

lazer-epilasyon-esteliv

Dünyadaki son trendlere gözlemlediğimizde birçok insanın genç ve güzel görünmeyi hedeflediğini görürüz. Güzel görünmeyi hedefleyen kişiler istenmeyen tüylerinden de kurtulmayı arzu etmektedir.İnsanoğlu eski çağlardan beri istenmeyen kıllardan kurtulmak için birçok farklı yöntem denemiştir.

 

Lazer Epilasyon Nedir?
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı ve en hızlı yöntemidir. Lazer epilasyonun temeli cilde uygulanan lazer enerjisinin, tüy köklerine ulaşmasıdır. Kökler bu enerjiyi melanin pigmenti sayesinde emer ve tüy köklerini ısı enerjisiyle yok etme ya da uzama özelliğini kaybetmesine yol açar.

 

Alexandrite Candela’nın sahip olduğu epilasyon uygulamalarındaki Lazer şimdi daha iyi. Daha hızlı olması ve daha uzun atım süreleriyle, uygulamalarınızdaki seçenekleri arttırıyor, ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ve kademeli handpeace mekanizması sayesinde spot büyüklükleri kolayca değiştirilebiliyor. Zaten çok iyi olan bir cihaz çok daha ileri taşınmış.” Dr. Stephen W. Eubanks, Harvard Park, Colorado