Ücretsiz Deneme Seansı

Şimdi Başvur

Hypoxi Nedir?

Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiren, böylece daha az zamanda daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak vücudu şekillendiren ve çağın mucizesi olarak tarif edilen dünyanın en çok konuştuğu son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metodudur.

Vücudunu Tasarla

Vücudunu istediği gibi yeniden tasarlamayı kim istemez, peki zayıflama merkezleri bu konuda ne kadar etkin sonuçlar yaratabiliyor? Çok az şanslı kişi biraz sporsal etkinlik ve “normal” beslenme alışkanlıklarıyla güzel bir vücuda sahip olabilir. Vücutta sadece yağ depolarının bulunduğu yerler değil, yağı nereden kaybettiğimiz de kişinin kendi yapısal özelliklerine bağlıdır.

Hypoxi İle Bölgesel İncelme

  • Düzenli diyet ve bol sporla bölgesel incelmeyi gerçekleştirebilir miyiz? Spor hiçbir zaman yeterli değildir. Çünkü problemli bölgeler kişinin genetik yatkınlığı ile ilgilidir.
  • Halk arasında bölgesel zayıflama olarak bilinen aslında bölgesel incelme yöntemi olarak tanımlaya bileceğimiz HYPOXI, kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı arttırmak ve yapılan egzersiz ile enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi, dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlamaktır. Hypoxi dünyada vakum ve basınç terapisine sahip  patentli tek sistemdir.

İstediğin Bölgeden İncel!

  • Trainer L250, yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor.
  • Trainer S 120; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlıyor.
  • Vacunaut; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritiyor.
  • Dermoloji; basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor.

Biz Arayalım!

Yorumlar


Fiyat Al!

Merkezimizi Tanıyın