Hypoxi

hypoxi

Madonna’dan Elizabeth Hurley’e birçok ünlü Hollywood yıldızı HYPOXI ile inceliyor. Bu yöntem ile aç kalmıyorsunuz, bölgesel yağlardan kısa zamanda, az efor harcayarak kurtulmanızı sağlıyorsunuz. Sıkı çalışırım derseniz de mükemmel sonuç kaçınılmaz olur.

HYPOXI ile 12 SEANSTA İNCELİN

Günümüzde fitness neredeyse herkesin yaşam tarzına çevrildi. İster kadınların, isterse de erkeklerin formda ve sağlıklı olmak için tercihi olan bu spor dalı ile günlük kaygılardan uzaklaşarak metabolizmanın hızlandırılması, zayıflama ve sıkılaşma sağlıyor. Ama maalesef fitness ile bazen belirli bölgelere yerleşen inatçı yağlar, selülitler ve buna bağlı bölgesel zayıflamada tatmin edici sonuçlar elde edilemiyor. Uzmanlar bu sorunlardan yola çıkarak fitness ve vakum terapisini Hypoxi adı altında bir sistem geliştirdi. HYPOXI fitness’dan aldığınız keyif sırasında arzu ettiğiniz vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Hypoxi Cihazları

Trainer L250

İstenilen bölgelerde doğal ve sağlıklı yağ azaltma, selülitlerin giderilmesi ve ince bacaklar… Trainer L 250, egzersiz sırasında hedefli düşük basınç uygulaması ile problemli bölgelerdeki yağ dokusunda kan dolaşımını hızlandırarak aktifleştirilmiş yağın yakılmasını sağlıyor.

Trainer S120

Dünya çapında dinamik vakum terapisi yanında, yüksek basınç kompresyon terapisi fonksiyonuna sahip olan ilk cihaz. Egzersiz sırasında hedefli düşük basınç uygulaması ile problemli bölgelerdeki yağ dokusunda kan dolaşımını hızlandırarak aktifleştirilmiş yağın yakılmasını sağlıyor.

Vacunaut

Vakum egzersiz kıyafeti ile 122 basınç bölümü bulunan bir ağ ile bel, karın ve kalçadaki bölgelere sarılıyor. Vacunaut terapisi yağ yakmayı % 80 oranında gerçekleştiriyor. Uygulama sonrasında yeni formunuz uzun süre kalıcı olarak korunuyor.

Dermology

Sıkı ve selülitsiz ciltler için yepyeni bir güç! Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak birçok kadının rüyasıdır. Hypoxi gevşek cilt ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son verip problemli bölgelere farklı düzeylerde basınç uygulayarak hücrelerin yenilenmesini hızlandırıyor ve cilde elastikiyet kazandırıyor.

Az zamanda, az efor harcayarak size özel yapılan ölçümlerle,  hedeflenen problemli bölgelerde maksimum boyutta yağ yakımı sağlayarak vücudu sıkılaştıran şekillendiren, son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metodu arıyorsanız HYPOXI tamda size göre. Toplamda 4 adet cihazdan oluşan bu sistem 12 seanslık paketler halinde ve haftada 3 kez 30-50 dakikalık egzersizler şeklinde uygulanmaktadır.

Hypoxi ile ilgili sıklıkla sorulan sorular için: /hypoxi-ile-ilgili-sikca-sorulan-sorular/

Ücretsiz deneme seansı için 444 3970 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yoruma Kapalı