HYPOXI ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

HYPOXI ile ilgili sıkça

Bölgesel incelme konusunda son yıllarda tıp ve teknolojinin de gelişmesi ile birlikte birçok uygulama popüler hale geldi. Bunlardan HYPOXI tamamen doğal ve fitness odaklı olması nedeniyle en çok tercih edilen bölgesel incelme metodlarından biri haline geldi. Dolayısıyla HYPOXI ile ilgili sıkça sorulan sorular da gündemimizde yer alıyor.

Sizler için HYPOXI ile ilgili merak edilen konuları araştırdık ve sorularınızı cevaplamaya çalıştık.

HYPOXI ile İlgili Merak Edilen Sorular ve Cevapları

1. En etkili bölgesel incelme yöntemleri nelerdir?

Bölgesel incelme ile ilgili birçok yöntem bulunmaktadır. Ameliyat ile bölgesel zayıflama, yağ aldırma, mide ameliyatları gibi kesin sonuçlara ulaştırdığı söylenen yöntemler bazı kişilerce tercih edilse de komplikasyon riskleri ve yüksek bütçeli olması gibi sebeplerle herkesin tercih edeceği yöntemler değildir.

2. Ameliyatsız bölgesel zayıflama mümkün mü?

Evet mümkündür. Ameliyat olmadan, vücuda hiçbir zararı ve riski olmayan ve daha düşük bütçe ile etkili sonuçlar alınabilecek yöntemler vardır. HYPOXI bu yöntemlerden birisidir. Vakum teknolojisi ile fiziksel egzersiz yaparken hızlı bir şekilde yağların yakılmasına yardımcı olan bu cihazlar bölgesel incelme konusunda oldukça etkilidir.

3. HYPOXI nedir?

Aktifleştirici kan dolaşımı yükselmesini yağ yakma çalışması ile birleştiren, vakum teknolojisi ile daha az zamanda ve daha az eforla inatçı yağları hedefleyen, yepyeni ve doğal bir zayıflama yöntemidir. HYPOXI sistemindeki vakumlama yöntemi ile sizin hafif tempoda egzersiz yaptığınız sırada, kan dolaşımınız sorunlu bölgelere doğru çekiliyor ve yağın istenilen bölgeden yakılması sağlanıyor.

4. HYPOXI diğer bölgesel zayıflama yöntemlerine göre daha mı avantajlı?

En iyi zayıflama yöntemlerinden biri olan HYPOXI cihazları fitness ve vakum terapisini bünyesinde birleştiren, tamamen güvenli ve sağlıklı bir bölgesel incelme yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra G5 ve CRYO 4S gibi teknolojiler de HYPOXI ile kombinlendiğinde hem sıkılaşma hem incelme hem de selülitleri giderme konusunda yüz güldüren sonuçlara ulaştırmaktadır.

5. HYPOXI zayıflama için tek başına yeterli midir?

HYPOXI egzersizi temel alan bir zayıflama yöntemidir. Bunun yanı sıra kalorilere dikkat edilen bir beslenme programının da uygulanması daha başarılı sonuç için gereklidir. Hypoxi için gelen danışanlarımıza bu beslenme programını da sunuyor, 12 seansın sonunda istenilen forma ulaşılabilmesi için tüm gerekenleri yapıyoruz.

6. HYPOXI ile diyet yapmak zorunlu mu?

Aslında diyet demek aç kalmak demek değildir. Bu nedenle bu sorunun cevabı, eğer söz konusu uygulanması zor diyetler ve aç kalmak ile ilgiliyse “hayır” olacaktır. Yalnızca etkili sonuç için kalorilere dikkat edilen bir beslenme programına uymak daha faydalı olacaktır. Aslında bu yöntem ile aç kalmıyorsunuz. Bölgesel yağlardan kısa zamanda, az efor harcayarak kurtulmayı sağlıyorsunuz. Üzerine yeme içmeye dikkat edildiğinde ve seanslara uyulduğunda mükemmel sonuç kaçınılmaz oluyor.

Kliniğimize gelin, ücretsiz deneme seansımıza katılın. Bir telefon ya da bir mesaj kadar uzağınızdayız.

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir