G5 Masajı

g5 masajı

Vücut şekillendirme ve selülit söz konusuysa akla gelen ilk işlem G5 masajı yöntemidir. Gelişen güzellik sektöründe her geçen gün yeni işlem ve cihazlar çıksa da bu uygulama zirvedekiler arasında yerini koruyor. Kısacası sizlerle klasikleşen G5 yöntemi hakkında bilgi paylaşmak istiyoruz.

ŞEKİLLENMEYE YARDIMCI KLASİK VE ETKİLİ ÇÖZÜM

ESTELIV’de selülit masajı sadece mekanik masajdan oluşmuyor. Öncesi 30 dakikalık, yoğun titreşim veren G5 isimli aletle bölgesel yağlar uyarılıyor. Farklı selülit derecelerine gore farklı başlıkları bulunan bu alet, arka bacak, popo ve karın yanlarında kullanılıyor. G5 masajı sonrası ise kişiye göre 30 dakikalık baskılı el masajı uygulaması var. Lenf drenajı tetikleyen ve ödem atmaya da yardımcı bu masaj, yaza yaklaşırken selülit görünümünde gözle görünür azalma vaat ediyor. Bu masajı, herhangi bir uygulama ile kombinleyerek de sonucu hızlandırabilirsiniz.

Tedavi sürecinde kullanılan destek ürünlerle elde ettiğiniz sonuç sizin ve ekibimizin yüzünü güldürecektir. G5 masajı yöntemi aynı zamanda gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin vücuttan atılmasına yardımcı olur, ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır. Vibro Terapi G5 ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde elastiklik sağlar. Dokulardaki gelişme hücrelerin beslenmesine de yardımcı olur. İstenen etkiyi artırmak için zayıflama ürünlerinin kullanılması, nokta masajının etkisini artırabilir. Mekanik titreşim dalgaları fizyo terapide, selülit tedavisinde, cilt altı dokularının hareketlendirilmesinde ve vücudun şekillendirilmesinde oldukça etkilidir.

Bir Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir