444 48 07
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız

BOTOX

Anasayfa » BOTOX

Botoks, en kolay ve en hızlı kırışıklık yok etme yöntemidir. Uygun kişilere uygulandığında, ağrısı olmayan iyi bir kırışıklık, migren ve terleme tedavisidir. Yılan zehrinden yapılmayıp, özel bir tıbbi ilaçtır.

Botoks Niçin Yapılır? Çeşitli sebeplerden oluşmuş yüz çizgilerinin belirginliğini yok etmek için, Aşırı terleme problemlerini tedavi etmek için, Migren ağrılarını tedavi etmek için, Botoks Nasıl Etki Gösterir? Botoks enjekte edildiği bölgedeki kasların hareketini geçici olarak azaltıp bu kasların hareketleri sonucu meydana gelen kırışıklıkların yok edilmesini sağlar. Botoks sonrası kişilerin yaşlı, kızgın, yorgun yüz ifadeleri yerine, dinamik, canlı ve genç bir ifade gelir.

BOTOKS NE ZAMAN

Etkisini Gösterir? Uygulamadan birkaç gün sonra etkisini görmeye başlarsınız. 15 gün sonra asıl sonucu gözlemlemiş olursunuz. Botoksun Etkisi

Ne Kadar Sürer? İlk defa kırışıklık tedavisi için botoks yaptıranların, ilk uygulamadan 4 ay sonra tekrar yaptırması gerekebilir. Normalde etki süresi 6 aydır.

Koltuk Altındaki Aşırı Terlemeye Botoks Çözüm Getirir mi? Aşırı terleme problemleri görülen kişilerde botoks, rahatlatıcı bir çözümdür. Normalden fazla çalışan ter bezleri, botoks sayesinde engellenmiş olur. Aşırı terleme azalmış olur.

Botoks Hangi Bölgelere Yapılabilir? Botoks; alın, kaşlar, kaz ayağı olarak bilinen göz çevresi, üst dudak, boyunda meydana gelen kırışıklıklar için kullanılabilir.

Botoks Yüz İfadenizi Bozar mı? Tecrübeli bir doktor, kişilerin kas yapısına uygun dozlarda uygulama yaptığından sadece kırışıklıklar tedavi edilir. Botoks kırışıklarınızı yok eder, yüz ifadenizi bozmaz.

Botoks Yaptırma Yaşı Nedir? Kırışıklar başladığında botoks tek başına yeterli bir çözümdür. Yaş önemli değildir. Fakat çizgilerin derinliği artmış kırışıklıklarda, botoksla beraber dolgu malzemeleri de uygulamak gerekebilir.

Botoksun Yan Etkileri Var mı? Herhangi bir zararı yoktur. Sitemizde botoks uygulaması öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri belirttik. Bunlara dikkat ederseniz hiçbir problem yaşamazsınız. Botoks yapıldıktan sonra ne zaman günlük yaşama dönülebilir? Hemen günlük yaşama dönülebilir.